wtorek, 3 sierpnia 2010

Update requested #1

Oha-lucky ladies and gents!

Jako, iż to mój pierwszy post, chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać. keik wspomniał już o mnie we wstępniaku także pozostaje mi tylko potwierdzić podane Wam przez niego informacje, tak, to ja, goe, druga połowa szarej komórki odpowiedzialnej za nyancomplex. Tyle o mnie, czas na news.

Wróciłem właśnie z zalanych deszczem ulic Gdyni i posadziwszy moją godność na kanapie zajrzałem na stronę główną Good Smile Company.
Zapewne wiele osób słyszało już o tym producencie oraz sprzedawcy figurek, ba, niewątpliwie niejedno z Was posiada kilka w swych pilnie strzeżonych kolekcjach (w tej chwili 3/4 czytelników poleciało sprawdzić czy nikt nie dobiera im się do sejfu). Dlatego też donoszę uprzejmie, iż z dniem dzisiejszym pojawiła się na stronce GSC wiadmość o trzech kolejnych pozycjach, mających trafić na rynek już w grudniu ('już' w kontekście oczekiwania przez najbliższe 4 miesiące nie brzmi zbyt zachęcająco ale bądźcie silni).

Na początek znana wszystkim Asuka Langley z serii NGE. Figurka pochodzi z linii figma (delikatne, najczęściej humanoidalne figurki, nierzadko przedstawiające postacie bishoujo, posiadające ruchome części) i przedstawia Asukę w wersji z tetralogii Rebuild of Evangelion, odzianą w testowy plugsuit.
Model ma 145mm wysokości, został wykonany z ABS i PVC, jest w całości pomalowany i dostarczany wraz z podstawką. Producent to nikt inny tylko Max Factory.

Kolejna dama na naszej liście to Tainaka Ritsu, moja osobista faworytka z serii K-ON!, yoshya! Ricchan ma na sobie niebieski sweterek i krótką spódniczkę, dodatkowo trzyma w ręku torbę, z której wystają jej narzędzia pracy (Keith Moon byłby dumny, sniff~). Całość została wykonana z PVC i ma ok. 210mm. Również ta pozycja jest dziełem Max Factory.

Na koniec Tomoe, jedna z bohaterek Queen's Blade (boobs n' swords unlimited). Jest to produkt firmy FREEing i pochodzi z linii Nendoroid (chibichibichibi~). Wykonana z ABS i PVC, Tomoe dociera do nas wyposażona w miecz oraz kilka zaklęć, mierząc budzące grozę 100mm.

Ceny nie rozpieszczają dlatego przez moment roważałem ich pominięcie, by oszczędzić Wam nutki goryczy po całej tej eksplozji słodkości. Niestety, macie do czynienia z profesjonalistami.

figma Asuka Langley Shikinami, test plugsuit ver. - 3200 JPY

Ritsu Tainaka - 6800 JPY

Nendoroid Tomoe - 3500 JPY

I to by było na tyle, może to i dobrze, bo większa ilość goodnessu na raz mogłaby doprowadzić niektórych do hiperwentylacji. Ciaossu!

~goe

1 komentarz: