czwartek, 12 sierpnia 2010

#6 Update Requested

Oha-lucky!

Wyspany acz głodny siadam do klawiatury, by nasycić wasze łaknące oczy kolejną porcją wiadomości.

Zaczynamy od nekrologu. Otóż, jak donosi Japan Times, w zeszły weekend zmarła największa i najstarsza, żyjąca w Japonii, salamandra. Zamieszkująca do tej pory Obihiro Zoo w Hokkaido, bezimienna salamandra osiągnęła budzący szacunek wiek 55 lat. Mierząca 126cm, ważąca 19kg, gwiazda zoo ukazała się niedawno na okładce biuletynu Obihiro Zoo. Jak powiedział dyrektor zoo, pan Ken Fujikawa, jest zawiedziony śmiercią podopiecznej w takim momencie.

Dziś o godzinie 12:00 miną równe 4 lata od premiery pierwszego numeru magazynu Otaku. Oficjalne obchody tego jubileuszu będą częścią 'Warszawskiego Festiwalu Kultury Japońskiej', mającego odbyć się 11 września. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli to ekipa nyancomplex pojawi się osobiście na tej imprezie, by zdać z niej szczegółową relację. Trzymajcie kciuki!

I to by było na tyle, dziś newsów mało ale bez obaw, keik i nasz nowy, tajemniczy korespondent, powinni w niedługim czasie urzyźnić serwis kolejnym artykułem. H'okay, lecę zapolować na kawę i świeżą bułeczkę, stay tight!

~goe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz